Informatie

TeamTrainingsdagTrainingstijdenLocatieTrainer
Heren 1Woensdag19:15-20:45 uurDe BrugJacques

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
27 October 20:30Vrivo HS 1 - Twente-Sparta HS 1de Stamper in Vriezenveen
29 October 19:30Twente-Sparta HS 1 - Vrivo HS 2de Brug in Enschede
05 November 21:15A.B.S. HS 1 - Twente-Sparta HS 1De Uutvlog in Bathmen

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
16 October 13:30Harambee HS 3 - Twente-Sparta HS 10-418-25, 24-26, 21-25, 13-25
01 October 20:30Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 2 - Twente-Sparta HS 10-412-25, 8-25, 13-25, 13-25
17 September 19:00SVH VC HS 1 - Twente-Sparta HS 10-414-25, 23-25, 23-25, 15-25

Stand

#TeamGPWV+-
1Markel-Up HS 1520165497428
2Arcade Pollux HS 1519165492398
3Twente-Sparta HS 1315120301197
4SVH VC HS 15141110454442
5A.B.S. HS 131193280247
6Vrivo HS 2510812441465
7Apollo 8 HS 549910392406
8Volley '68 HS 248711375384
9Vips Bardot HS 346612349398
10Harambee HS 345513367403
11Avior HS 53449260299
12Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 254417348489